Na Kontaktoni

Per cdo informacion qe doni t’jua publikojme ne kte faqe ju mund te na kontaktoni ne emailin tone olecerr@hotmail.com

Jeni te mirepritur te na shkruani dhe te na zbuloni se c’ndodh rreth jush 🙂

Advertisements