23 Mace Sypatrembura qe do tju Mahnisin

Macet jane krijesa qe mposht cdo lloj tjeter kafshe, nese nuk e mposhtin me force, atehere perdorin butesine e tyre per tu miqesuar me to.

Eshte pikerisht kjo cilesi e tyre qe na mahnit te gjitheve dhe na ben ti vezhgojme, te qeshim me to, te krenohemi me to dhe ti duam kaq shume. Per me teper ndiqni kete video:

Advertisements

Autor: GL Albania

S'kemi lindur per te qene perfekt, por per te qene me te mire se te tjeret.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s