KRIM BRENDA FAMILJES NE DIBER, 25-VJECARI VRET KUNATEN E ME PAS VETEN!

Krimi brenda familjes godet sërish. Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Palama të Dibrës, ku një 25-vjeçar ka vrarë me armë zjarri kunatën e tij dhe më pas ka qëlluar për vdekje edhe veten, me të njëjtën armë.

Burime nga policia bëjnë të ditur se ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Palama, ku 25-vjeçari Liri Ndreu ka vrarë nusen e vëllait të tij, Valbona Ndreu 35 vjeç, nënë e dy fëmijëve. Sipas policisë, e gjithë skena e krimit ka ndodhur në sytë e dy fëmijëve të mitur të 35-vjeçares.

Momentalisht mbeten ende të paqarta shkaqet e ngjarjes, ndërsa policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për të zbardhur krimin e rëndë.

(er.nu/BalkanWeb)

Advertisements

Autor: GL Albania

S'kemi lindur per te qene perfekt, por per te qene me te mire se te tjeret.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s