Arsyet qe e bejne bashkimin PS – LSI gjene me te moralshme

timthumb

KQZ me ne fund ra ne duart e opozites dhe qeveria nuk do mund ta vjedhe me fitoren. Megjithese kjo eshte nje nga arritjet me te rendesishme te popullit Shqiptar, shume debate kane nisur midis socialisteve me njeri tjetrin nese ky bashkim eshte i moralshem.

Mbeshtetes te PS ne gjithe vendin jane grindur per vite me radhe me te LSI-se, dhe tani kryetari i tyre po u thote te pajtohen dhe te japin vota e vende pune per ta. Vazhdoni leximin e Arsyet qe e bejne bashkimin PS – LSI gjene me te moralshme

Advertisements