21 Dhjetori po afron

imagesMeqe me qindra vete jane versulur ne google per te lexuar mb i fisin Maja une them te permbledh ketu te gjithe artikujt qe ky blog permban per kte teme. Me qindra njerez po lexojne artikuj te vecante mbi fisin Maja ketu dhe pyesin ku jane artikujt e tjere. Ok ja ku i keni te gjithe, lexojini dhe shijojini:

2012 parashikimi i fisit Maja

NASA pajtohet me parashikimet e fisit Maja

Njohuri mbi Fisin Maya

Zbulo pse Kalendari Maja perfundon ne 21 Dhjetor 2012

Eshte mese e vertete qe 21 dhjetor eshte dita tragjike

I permblodha keto artikuj per te qene plotesisht te informuar mbi ate qe do te ndodhe pas disa ditesh.

Mbreme pashe nje enderr sikur isha ne daten 21 dhe po prisja te ndodhte dicka. Nuk po me ikte frika as diten e neserme e as te pasnesermen. Vazhdoja te prisja te ndodhte dicka, por asgje nuk ndodhi. Kjo enderr me tregoi se cdo njeri e ka nje frike te brendshme per kte date qe fshihet thellle ne qenien e tij megjithese llogjikisht te gjithe e dime se kjo eshte vecse nje teori genjeshter.

Lexim te kendshem.

Advertisements

Autor: GL Albania

S'kemi lindur per te qene perfekt, por per te qene me te mire se te tjeret.

2 mendim te “21 Dhjetori po afron”

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s