Shoqeria e meshkujve dhe e femrave

Shoqeria mes femrave :

Nje grua nuk vjen nje nate ne shtepi,dhe te nesermen i thote burrit se e ka kaluar naten te nje shoqe…burri telefonon 10 shoqet me te ngushta te gruas dhe asnjera nuk e konfirmon qe ka fjetur te ato.

Shoqeria mes meshkujve :

Nje burre e kalon naten jashte shtepise dhe kur vjen,i thote gruas qe fjeti te nje shok…gruaja telefonon 10 shoket me te ngushte te burrit,dhe 8 prej tyre konfirmojne qe ka ndenjur te ata…ndersa 2 te tjere kembengulin te thone qe akoma eshte me ata.

Advertisements

Autor: GL Albania

S'kemi lindur per te qene perfekt, por per te qene me te mire se te tjeret.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s