Justifikim i Burrit

-Kthehet gruaja ne 3 te mengjesit nga puna,,dhe gjen burrin,,ne dhom ne krevat,,,me nje tjeter..!

-Burri zgjohet dhe..i bertet.. ku.. ishe deri tani me ket orar…?

-Gruaja -Mor trap kush eshte kjo ne krevatin tim…!

-Burri -Moj mos me ndrro muhabet mua…:)

Advertisements

Autor: GL Albania

S'kemi lindur per te qene perfekt, por per te qene me te mire se te tjeret.

Një mendim te “Justifikim i Burrit”

  1. por burrat gjithmon bjen ne gracken e grave ata duhet te bejn cfar thon ato ajo largohet dhe ai qep gojen ai largohet gjithmon me lejen e saj sepse FEMRA ESHTE PARAJSA PER GJITH MESHKUJT

    Pëlqejeni

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s