Tema: A duhet te rikthehet denimi me vdekje per rastet si i Viktor Gushit??

Me gjithe argumentat se denimi me vdekje mund te jete shpetim dhe jo denim per kriminelet te gjithe ne kemi degjuar se dhe burgimi ndonjehere nuk eshte ndonje denim i madh per disa. Kemi degjuar sa eshte rritur mireqenia ne disa burgje, bile ne fundjave marrin dhe nga nje femer per te heq streset e javes. Kjo na ben te mendojme perseri mbi denimin me vdekje per njerez jashtezakonisht te rrezikshem si Viktor Gushi. A mendoni ju varja ne mes te Shqiperise eshte e domosdoshme ne kto raste???

Advertisements

Autor: GL Albania

S'kemi lindur per te qene perfekt, por per te qene me te mire se te tjeret.

2 mendim te “Tema: A duhet te rikthehet denimi me vdekje per rastet si i Viktor Gushit??”

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s