Foto femrash

Ktu do te shihni fotot me femrat me seksi qe mund te shohe syri njeriut, gocat te kuptojne qe keto foto nuk shihen per tu kenaq duke pa kto se ska ngel kenaqesia me hap syte ne ca copa fotosh, por qe keto foto jane vertete te vecanta, si dhe vajzat qe do paraqiten me pamje te plote. Shikim te mbare 🙂

Advertisements

Autor: GL Albania

S'kemi lindur per te qene perfekt, por per te qene me te mire se te tjeret.

38 mendim te “Foto femrash”

 1. e ja hangsha pidhn juve tanav ju kisha qi
  jakisha rras karin dej fund eishum knaq
  bre ma mir mos qitni hiq se ju vi atje e ju qi tan diten e naten amurrt vesh moj gocat

  Pëlqejeni

 2. O zemra je shume seksi neser ne oren 13:00 eja tek hyrja e Vizjon Plusit perball nje shtepie tre katshe.Kulla e pare posht ne podrumin e pallatit.
  Me dashuri tiku
  Ne daten 29.12.2014
  per te bere seks dhe me merr nje przevativ per mua.
  Te puth shume

  Pëlqejeni

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s