Barcaletat me te bukura

Cifti i ri
Martohet nje cift,naten e pare te marteses e kishin qe nese nusja esht e ndershme ,me shtier dy here me pushke,cohet dhendrri ne mengjes,dhe bam bam dy here me pushke,gezohet shtepia,te nesermen ai zgjohet dhe kercet bam bam dy her me pushke,vjen nena e dhendrrit dhe i thote po sot pse kerciti?ky i thot se dje ishte e ndershme ndersa sot jo,dhe e vrava.

Gruaja shtatzane
Ishte nje here nje grua qe ishte shtatzene me 3 femije ne bark. Edhe keto femijet duke biseduar se bashku po mendonin per te ardhme.Me i madhi tha une do te behem elektricist sepse ketu ne bark nuk ka fare drite. I dyti tha une do te behem hidraulik sepse ketu ka shume ujera i fundit tha se do te behem polic sepse se kush vjen ketu qe hyn e del me shpejtesi dhe kur lodhet na beshtyn!

Gruaja e Gimit
Goni, Gimi dhe Genci po punonin te nje shtylle telefoni kur Gimi rreshqet, bie ne toke dhe vdes menjehere. Pasi e merr ambulanca Goni pyet Gencin se kush do i thote gruas se vet qe Gimi vdiq.
– Shkoj un, se jam i mire per kto punet sensitive – thote Genci.
Iken Genci dhe kthehet pas 2 oresh me nje arke me birra Tirana. I cuditur Goni e pyet:
– I the gruas se Gimit qe Gimi vdiq?
– Po – i thote Genci.
– Po birren ku e gjete? – pyet perseri Goni i cuditur.
– Kur i shkova te shpia i rashe deres dhe kur gruaja hapi deren e pyeta “A je ti ajo qe i vdiq burri ?”. “Jo e kam gjalle burrin me tha”, dhe un i thashe “A e veme me bast me nje arke me birra?”

Nje nate gruaja
Nje nate gruaja u zu me nastradinin.
I dha te shtyre dhe e rrokullisi neper shkalle.
Komshia e ndjeu zhurmen dhe te nesermen e pyeti nastradinin.
– C’qe gjithe ajo zhurme dje?
– Asgje, vetem se gruaja ime hodhi xhaketen nga shkallet,
– Cfare nje xhaket vetem beri aq shume zhurme?
– Brenda saj isha dhe une.

Dy meshkujt
Dy meshkuj godasin njeri -tjetrin ne nje supermaket
– oh me fal,nuk ju vura re,se jam i habitur ngaqe kerkoj gruan.
Ah edhe une po kerkoj gruan thote dhe tjetri.
po me thuaj si eshte gruaja jote nga paraqitja.
1,80 e gjate… bionde …..e holle …nje fytyre engjelli…te ndenjura
perfekte….gjoksin 4.
Po e jotja si eshte?
Lere me mire timen po ec e kerkojme tenden.

Gjirokastriti 
Nje gjirokastrit i thote babait:”Kam gjetur nje goxha vajze nga Tirana do ta marr”.Dhe babai:”Mire, mire, po rrugen kush e paguan”?

Vdekja e Yllkes
Nje gjirokastrit sapo ka humbur te shoqen, i drejtohet gazetes per te publikuar njoftimin.
“Miredita, duhet te njoftoj per nje vdekje”
“Ju lutem, me jepni tekstin“
“Vdiq Yllka”
“Si??? Joo, nuk eshte e mundur! E ke idene se sa Yllka mund te kete ne Gjirokaster? Dhe dije qe deri ne pese fjale, tarifa eshte e njejte”
“Ah, vertet? Mire.
Atehere shkruaj: VDIQ YLLKA, SHES PANDA BOJEQIELLI”

Ne Ushtri
Ne nje repart ushtarak eshte mbledhje dhe po jepen zotimet…
Ushtari 1: Nuk do te iki pa leje nga reparti!
Ushtari 2: Do marr pike maximale ne qitje!
Ushtari 3: Do jem shembull ne sjellje me shoket!
Ushtari guzhiner: Zotohem se nuk do ta bej me shurren tek kazani i cajit…

Gjirokastriti
Nje gjirokastrit kthehet ne shtepi pasi kish blere nje shishe te shtrenjte me vere.
Rreshket nga shkallet e katit dhe bie pertoke. Pas pak ndjen lengun t’i shkase neper kurriz……
“O Zot, te shpresojme qe eshte gjak…..”

Budallai i mencur
Nje budalla kishte dale ne ane te rruges per te peshkuar mbi asfalt, aty kalon nje shok i tij….e sheh… dhe i thote: – bobooo… sa gjynah, edhe i hedh nje 5-mije lekeshe ky. Me vone kalon nje tjeter, e sheh edhe ky dhe me keqardhje te madhe i hedh edhe ky nje pese-mije lekeshe. Vjen nje i njohur i ketij “budallait” dhe si per ta marre me te mire i thote: He mo ke zene gje eee..? -Nga pak, i thote budallai. -MIre, i thote shoku, -hajde te pime ndonje gje se qeras une, ulen ne tavoline dhe shoku fillon ta pyesi, – Po mire ka peshk aty mbi asfalt? -Po, i thote budallai, -Po mire sa peshk ke kapur sot? “Budallai” i thote, – TI JE I TRETI.

Refugjati
Nje i huaj ishte larguar nga vendlindja e tij dhe kishte shkuar ne Gjermani. Punonte ne nje fabrik makinash.Per te provuar nje makine te re lane te huajin ta provonte ne nje ruge te gjate rreth 2000km.U nis refugjati dhe pas 15 oresh mberrin ne vendin e duhur,thirr telefon shefin dhe me shume gezim i thote qe mberrita, ok i thote shefi tashti ktheu mbrapsht.Mbas 7 ditesh mberrin refugjati ne fabrik.Shefi shum i nevrikosur e pyet.Po ti te shkosh 15 ore dhe te kthehesh 7 dite do?perjashtohesh nga puna i thote shefi. Po ky nuk ishte faji im thote refugjati. ju vete e keni fajin se per te hecu perpara keni vendosur 5 marshe dhe per te hecur mbrapsht vetem nje marsh keni vendosur.

Karrieristi
Nje djale i ri per te bere karriere vendos te shkoje ne shtrat me pronaren 65 vjecare.
kur vjen momenti i shumepritur ajo i thote ti mbylle syte se do veshe kemishen e nates.
pas pak i thote ti hape dhe ai shikon se plaka eshte krejt lakuriq dhe e pyet:
po kemishen e nates?
se shikon? i pergjigjet ajo, kam veshur ate qe me ka bere nena.
po e shikoj, i pergjigjet djaloshi, po te pakten t’a kishe hekurosur…

Shoqet
Dy shoqe dolen dhe pasi hengren dhe pine ne lokal na i zuri barku dhe njera i thote tjetres qe te iknin se nuk po duronin me.Hypen ne makine dhe ndaluan afer varrezave se nuk duronin me,pasi e bene njera u fshi me mbathjet e veta kurse tjetra mori nje kurore qe gjeti aty afer dhe u fshi.Te nesermen dy burrat e dy grave qe ishin shoke dhe punonin bashke ishin te merzitur dhe njeri pyet tjetri se c\’fare ka qe eshte i merzitur.Ai i thote se gruaja me shkon me tjeter dhe i tregon arsyen,se mbreme ne darke i kishte vajtur pa breke ne shtepi.Tjetri filon te qeshe dhe i thot se kjo nuk eshte asgje perpara asaj qe i ka ndodhur atij.Tjetri e pyet me habi dhe i thote se edhe gruaja e tij e ka tradhetuar??.Jo vetem ate i thot tjetri po dje ne darke erdhi ne shtepi me nje kordele qe thoshte.NUK DO TE HARROJME,DO TE KUJTOJME PER JETE.

Nano dhe Gramozi
Nano si me të qeshur i thotë një ditë Gramozit:
– Amanet , kur të vdes , më hidhni në det ..
– Po pse atje ?- e pyeti Ruçi.
Sepse Ilir Meta është betuar që do të hedhë valle mbi varrin tim …!?

Cifti
Nje cift burre e grua,kishin 20 vjet per aq sa kohe ishin martuar qe benin dashuri gjithmone me drite fikur.Dhe kjo ndodhte sepse burri nuk pranonte ne asnje menyre qe ta ndiznin driten.
Nje nate ndersa po benin dashuri gruaja cohet dhe hap driten.Kur c’te shohe,burri i saj kishte ngrire ndersa ne dore mbante nje vibrator.
Po ti-i thote e shoqja-hajt me jep llogari,pse 20 vjet kete pune ke bere?
Dhe burri i pergjigjet:-Mire moj grua,une po te jap llogari qe paskam bere kete pune per 20 vjet,po ti a do me japesh llogari se si i ke bere dy femijet tane?

Familja amerikane
Nje burre diku ne USA,vrau nje dre dhe e coi ne shtepi per ta gatuar per dreke.
Ai bashke me te shoqen vendosen qe te mos i tregonin femijeve se cfare mishi ishte ai qe ata kishin ne pjatat e tyre.
Pasi u ulen ne tavoline,i pyet nena femijet:
-A e gjeni dot se cfare mishi eshte ai qe ju kam gatuar sonte?
-Jo i thone femijet nuk e gjejme dot.
-Ja i thote babai se po u ndihmoj une ta gjeni.Dhe pyet femijet.
-A ju kujtohet se si me therret mami shpesh mua?
-Nderkohe vajza e vogel,akoma pa mbaruar mire fjalen i jati,i thote te vellait.
-Mos e ha,mos e ha,”I’TS FUCKING ASSHOLE!!”.

Perrallat e Enverit
Thonë se Enver Hoxha pati thërritur njëherë një plak të vjetër që t´i tregonte përralla. Kështu ai e mori plakun tek kopshti i tij me lule për t´ia treguar përrallat aty.
– Shumë të bukur e paske bërë kopshtin me lule – i tha plaku
– Unë kopsht të tillë me lule kam bërë tërë Shqipërinë – ia preu Enveri duke gjetur rastin për të bërë pak propagandë.
– A kam ardhur unë të të tregoj përralla ty, apo ke ardhur ti të më tregosh përralla mua ? – e pyeti plaku

Kina dhe Shqiperia
Bene si bene Shqiptaret shkuan deri ne Kine.
Presidenti Kinez e merr lajmin pak me vonese.
Lajmeruesi: Zoteri, Shqiptaret u futen ne Pekin
Presidenti: Kush jane Shqiptaret?
Lajmeruesi: Nje popull ne Evrope
Presidenti: Sa vete jane keta?
Lajmeruesi: 3 milione Zoteri
Presidenti: Ne cilin hotel jane vendosur?

Policet budallenj
Tre police para pasqyres: – Hej,shiko tre kolege! Shkojme ti pershendesim, thot njeri – Ndalo Idiot !!.. nuk e shikon se po vijne.

Xhaja dhe vajzat
3 vajza kthehen vone nga PUB-i dhe sic e kane ato zakon nje pakete 3 vajza dhe nje shkrepse qe iu lag.
Te dehura kthehen nga PUB-i dhe kishin mbetur pa zjarr per te ndezur cigaren
Shohin nje xhaje te mbeshtetur ne nje erresire me kapele republike dhe i kerkojne ndihme.
Xhaja na doli pak ambicioz dhe u kthehet vajzave. Ua fal cakmakun per nje seks oral.
Te dehura vajzat, duke ditur qe s’po i sheh njeri dhe qe s’do merrej vesh pranojne.
Pasi mbaron pune ajo me djegura me xhajen i thote xhajes ma ndiz pak tani se mu cane hundet.
Dhe xhaja qe duke ndezur cakmakun dhe duke i ndricuar fytyren i thote:
Ada, vajza ime, ti pi cigare!

Polici dhe djali
Një djale i vogël po kalonte rrugës me cigare në dore,e shikon polici i trafikut dhe i thotë:
O djali kaq i vogel dhe me cigare ne dore?!ndersa djali ia kthen: -Po ti kaq i madh dhe me bilbil në goje?!

Hyn drejtori ne klase dhe sheh nje vajze dhe nje djale te cuar ne kembe te dy duke qare. E pyet djalin pse qan ? Me rrahu,mesuesja se hodha lulen nga dritarja .Po ti pse po qan i drejtohet vajzes ? Po une jam Lulja!

Zysha e pyet Tinin : Sa bejne 5 + 5 te keqen Mesuesja ? Tini i numeron me gishta – 10 zysh. – Mesuesja e pa dhe i thote..,Tini futi duart ne xhepa,tani me thuaj sa bejne…5+5 ?Tini: Tani me dalin 11 zysh.

Ajo: -Zemer e do mengjesin ne shtrat?
Ai:-Po shpirt.
Ajo:-OK, Flej Te kuzhina atehere!

Nje i dehur kalon ne park dhe shikon 1 cun duke bere pompa:O cun,ngrihu mer se ske femer poshte t’ka ik!

Gjyshi i thotë nipit: Fshihu shpejt,se po vjen mësuesja ngaqë ske shkuar në shkollë!Nipi: Jo fshihu ti, unë i kam thënë mësueses se ti ke vdekur dje

Nje cift shkon te doktori dhe e pyesin ?
Doktor, ne te dy jemi me flok te zeza kurse femija na doli me flok te kuqe. Si eshte e mundur?
Doktori: Sa shpesh beni dashuri?- pyeti doktori ….. 1 here ne vit .. u pergjigj gruaja
Doktori: Mos u shqetesoni se eshte per shkak te ndryshkut

Të etiketuara:, ,

78 mendime mbi “Barcaletat me te bukura

 1. Naim Berisha Shkurt 19, 2012 te 1:31 pm Reply

  Nastradini dhe Shtalla

  Nje dite Nastradini ishte mbeshtetur per Shtallen e gomarve.
  Disa te rinj deshirojn qe te bejne shaka me Nastradinin dhe njeri si me
  i dituri i drejtohet me keto fjale: Ku je o Nastradin he Baba i Gomareve,
  Nastradini pa pritur ia kthen: po t mor Bir kur paske dalur nga Shtalla.

  • ESMERALDA Prill 4, 2013 te 8:26 pm Reply

   me pelqejn barsaletat

   • I paemër Nëntor 1, 2013 te 9:43 pm

    edhe mua

  • I paemër Shtator 27, 2013 te 9:28 pm Reply

   E BUKUR DHE E SHEMTUAR POR JA DOLE MORE 10

 2. I paemër Prill 7, 2012 te 10:24 pm Reply

  Na ishte nje here

 3. I paemër Prill 7, 2012 te 10:36 pm Reply

  Nje vajz qe kishte babain berber sapo kishte mburshur 4-5 vjece del nje dite ne rrug dhe degjon disa cuna qe thon k… K…. Ike dhe pak degjon pidhi satem …iken dhe pak dhe degjon te q… Ropt…dhe keshtu shkon ne shtepi kjo dhe pyt babin o ba ca do te thot k…. Karrike te kqen babi ..e pyt perseri o ba ca do te thot pidhi satem varse per rrobat i thot ky po te q… Ropt ca do te thot te qeth babi i pergjigjet babai dhe keshtu kaluan ca kohe vjen njeri per tu qethur te babai i goce dhe therret dhe goca dhe ky e pyt ku eshte babai ajo i thot po bn dush dhe e mer kete burrin dhe e con te vendi ku babai i saj qethte dhe i thot ketij burrit ulu te k… Vare xhaketen te pidhi satem sa te vi te qi ropt babi…

  • I paemër Shkurt 9, 2013 te 3:36 pm Reply

   hata fare

   • jona Maj 6, 2013 te 3:26 pm

    shume te bukura

 4. I paemër Maj 14, 2012 te 12:31 pm Reply

  Nje vajze e vogel, duke kaluar ne rruge degjon di sa fjale, kurva, koqe dhe te q…. ropt.Shkon ne shtepi dhe pyet babin, o ba, cdo te thote kurva dhe babi i pergjigjet, jane divane te keqen babi, po koqe, jane kemishat e babit, po te q… ropt, do te thote urdheroni e vogla ime.Pas disa oresh, vijne disa mysafire dhe vajza i thote q… ropt neper kurvat tona.Mysafiret e habitur e pyesin se ku eshte mami i vajzes, dhe ajo i pergjigjet,-mami eshte duke hekurosur koqet e babit.

  • lili Tetor 16, 2012 te 11:07 am Reply

   LOOOOOOOOOOOOOL

 5. aiiiiiiiiiiiiiiiiii Tetor 24, 2012 te 7:26 pm Reply

  hahhahahhahahhahahhahahhahaah jam dhi tuj qesh hahhahahahhahahahahhahhahahahhhahhahahhahahahhahah

  • I paemër Maj 14, 2013 te 9:23 pm Reply

   Nga ajo po vjen era ti!!!!!!!!¡!!!!!!!!!!!!?

 6. I paemër Tetor 25, 2012 te 5:37 pm Reply

  hahahhahahaha u shkrira tuj qesh ?? pzzzzzz

 7. I paemër Nëntor 14, 2012 te 12:04 am Reply

  Shume te shpifura si barsaleta nuk i pelqyen dodonkes

 8. Kevi Otr Dhjetor 17, 2012 te 8:13 pm Reply

  hahahahahahahahahahahhahahaha]

 9. aurora hasani Janar 5, 2013 te 6:04 am Reply

  nice fare keto barcaletat po mu me pelqejne me shume ato me sex

  • I paemër Prill 23, 2013 te 9:10 am Reply

   Na hènksh ka…..

 10. jjjj Janar 14, 2013 te 5:45 am Reply

  hahahahahahahahahaha

 11. jjjj Janar 14, 2013 te 5:52 am Reply

  sa idiote eshte uendi!!!

 12. arsimimi Janar 15, 2013 te 9:22 am Reply

  Barcoletat janë një relaksim shpirtëror . Ato disi ta zgjasin jetën . Të ketë sa më shumë barcoleta.

 13. I paemër Janar 25, 2013 te 5:13 pm Reply

  barcaletat jane shumë te bukura

 14. manuel Shkurt 3, 2013 te 9:34 am Reply

  na ishete nje here nje cift po geruaja ishete e shndosh edhe ik ne det gruaia burri i thoshete o atokombain del na deto o atokombain ikin ne shpi o atokombain kur doli na banja o atokombain erdhi nata i tha burri o grua he moi ke na nje mendje pere sex i tha gruija do ndes autokombainen pere nje fie kasht un hahaha

 15. manuel mone Shkurt 3, 2013 te 9:40 am Reply

  na ishete nje burr e vaiti te doketori se nuk i ngrihesh edhe i tha doketori ke 3 mundsi kur i ja ben hopo ngrihete kur feshllen ulete epo mir doli nga doketori ky edhe e provoi ja beri hopa u negrit ai i mbeten edhe 2 mundsi duke ikur tre burra shetynin zetorin hopa hopa ungrit ati mbeten edhe 2 mundsi kur vaiti ne shpi i thot gruas haide gerua se edhe nje mundsi kam do e shfryzoi ishete edhe nje mundsi gruaia na qe kishete shum kioh pa e par feshelliti fyfyfy sa e paske keshtu mbeti pa be gje hahah

 16. Ishte burri me gruan Shkurt 19, 2013 te 10:16 pm Reply

  Ishte nje bur kish nje grua shum tbukur mirpo kti nuk para i ngrishe e i vinte inat e shkon te doktori e thot drrejt doktori i jep hapje 6 kokrra ky shkon e i pin te gjashta i hyn gruas gruja sduron me e kerkon ndim vjen e kunata mas saj e vjerra mas saj vjerri mas e merr vesh gjith fshati denoncojn npolici dergon shefi dy policet me te mir e u thot vec kujdes mos ju shofi se ju qiu nisen shkojn fsheur burri mer ntelefon doktorin doktor kam qir 3 picka e nje byth po kari akoma sesht uk sa hape pive 6 bo cke ber le ckam ber cte bej ver karin nbateri te izetori e ke nje me nje vete ky ta bej prov policat shikojn qe ve karin nbateri e shkojn te shefi e i thon shef ai po karikon karin po shpejt te largoemi nga qyteti se na qiu.

 17. Shum te bukura.. Shkurt 21, 2013 te 6:45 pm Reply

  Bravo te pa para…shum bukur…ato me qiftet,te mrekullueshme.

 18. I paemër Shkurt 22, 2013 te 3:05 pm Reply

  gruaja dhe femijet
  nje grua kishte tre femije.ajo i dergoi ata per buke.ne rruge takuan nje burre.ai i tha..ti thuaj me luge e pirun ti thuaj po po po.ti thuaj urra urra urra
  te nesermen i vdiq mamaja policet i pyeten femijet ju e vravet mamane ata thonre po …..me se e vravet ata i thone me luge e me pirun….ju do futeni ne burg…ata i thone urra urra urr a

 19. Ishte burri me gruan Shkurt 24, 2013 te 9:18 pm Reply

  Goces i kish shku mendja keq e shikon komshiu e thot tiatit ty tesht be goca per tmartuar ku e di ti thot po ja jepi 5 kokra vez po ti ndau ne menyr te barabart esht ber per te martuar thot gruas e i thot oj bij na i ndaj kto vez ne tre pjes thot vajza kollaj fare kjo babit i japim nje e dy i ka trre e nje ty mami se ke e dy te babit e trre un u ben pes

 20. Kri elena (@kri_ele) Mars 3, 2013 te 7:00 pm Reply

  hahahaha shum te bukura

  • pa emer Dhjetor 20, 2013 te 9:15 am Reply

   me te vertet te bukura

 21. Marsi Mars 24, 2013 te 9:56 pm Reply

  Yll fare na shkrivet

 22. Marsi Mars 24, 2013 te 10:00 pm Reply

  Hahahahahahahaha na shkrivet

 23. Marsi Mars 24, 2013 te 10:12 pm Reply

  Nga mosha 15 e 20 vjec femra esht si afrika e eger e bukur misterjoze e shum vende te pa vizituara

 24. Lela Mars 25, 2013 te 7:33 am Reply

  Barsaletat jan shuuuum te bukra

 25. Marsi Mars 25, 2013 te 4:28 pm Reply

  Ikni e anej barsaleta kemi vet ketej nga lagjeja e neshus

 26. laci Prill 6, 2013 te 4:28 pm Reply

  na ishte nje here nje plak qe kishte 2 mbesa.ai plaku thot:njera mbes nuk me do tjetra me do.ajo qe nuk me do me thot ha mut ha kurse ajo qe me do thot mos ha mut mos ha

 27. I paemër Prill 13, 2013 te 10:48 am Reply

  jan shum te bukura hahahaha

 28. I paemër Prill 13, 2013 te 10:49 am Reply

  barcaleta te papara jan shum te bukura te bej per te vdekur gazit tung

 29. I paemër Prill 13, 2013 te 10:51 am Reply

  mu me pelqyen jasht mase nga ela manu ela

 30. Marigona Prill 22, 2013 te 12:58 pm Reply

  nasnjeher

 31. Xhesi Truka Maj 27, 2013 te 5:08 pm Reply

  shume te bkr

 32. I paemër Shtator 12, 2013 te 7:39 pm Reply

  hataja fare ,shume te bukra keto haaaaaaaaaaaaaaaaaaahaaaaaaaaaaaaaaaaaa

 33. I paemër Shtator 15, 2013 te 7:32 pm Reply

  te bukura

 34. fatlum Nëntor 1, 2013 te 9:44 pm Reply

  na ishte se q’na ishte

 35. melos Dhjetor 30, 2013 te 8:59 pm Reply

  ma shpifen

 36. I paemër Janar 9, 2014 te 6:20 pm Reply

  SHUM TE BUKURA

 37. I paemër Janar 29, 2014 te 9:56 pm Reply

  Shum t

 38. xhuli Shkurt 8, 2014 te 6:45 pm Reply

  bukur

 39. yfujh Shkurt 9, 2014 te 4:34 pm Reply

  ghjhgjh

 40. yfujh Shkurt 9, 2014 te 4:35 pm Reply

  lllk

 41. I paemër Shkurt 13, 2014 te 8:28 am Reply

  S’ka asnjë përgjigje sot!

 42. eni Shkurt 15, 2014 te 10:47 am Reply

  ishte nje burr e nje grua.ajo i thot burrit:kam turp se te gjitha grave u ka shkuar burri ne itali vetem ti ske shkuar .burri thot:ca te bej un nuk kemi lek.gruaja ja kthen:hip ne cati per disa dite dhe ti themi grave te tjera qe ti je ne itali.mire thot burri dhe hipen ne cati. ai shikon gruan qe shkon me nje tjeter dhe thot:VETEM SE JAM NE ITALI SE TA TREGOJA UNE QEFIN
  HAHAHAHAHHAHAAHHAHAHAHHAHAH

  • I paemër Shkurt 16, 2014 te 2:31 pm Reply

   hahhahahhah kjo ishte e fort

 43. Nikii Mars 1, 2014 te 4:15 pm Reply

  Shum te bukuraaaaaaaaaa

 44. askushi Mars 8, 2014 te 9:02 pm Reply

  jane te bukura por me ato fjalet turpi e prishin sepse sa e sa femije mund ti lexojne ato

 45. askushi Mars 8, 2014 te 9:05 pm Reply

  ikni pirdhuni me gjithe keto

 46. askushi Mars 9, 2014 te 7:48 am Reply

  A e dini pse bjondinat i mbajne parate ne sqetull?
  Per me thene qe i ka fitu me djerse.hahahahahahahahaha

 47. ska cte duhet Mars 9, 2014 te 11:57 am Reply

  aaaaaaaa shem te mira hhhhhhhhh

 48. askushi Mars 9, 2014 te 7:54 pm Reply

  E dini pse bjondinat veshin fustan me lule qe kur te pjerdhin mos tju vi era

 49. I paemër Prill 5, 2014 te 1:23 pm Reply

  “babi dhe biri”
  babi:fike driten
  biri:jo se jam shtrire ne krevat dhe po me vjen gjumi
  babi:fike driten
  biri:jo
  babi:fike driten se kam per te rraf
  biri:mir por kur te me rrafesh fike edhe driten

 50. I paemër Korrik 4, 2014 te 1:30 pm Reply

  Na ishte mabreti dhe kisht 3dynym tok per ta punuar dhe gjen 3 burra te fort dhe te fuqishem dhe i thot un do iki dhe kur te kthehem pas 12 oresh e dua token te mbaruar filluan pune kta dhe per 3 ore e mbaruan shkojn te mbreteresha dhe i thon e mbaruam punen qe na tha mbreti ok thot mbreteresha ajt se kam un nje pum per te ber i jep te 3 burrave nga nje peshqir ajo shtrihet ne krevat dhe i thot tani beni veri sa te mbydhet kjo vrima ktu 1 ore 4 ore 6 ore kta u lodhe se nuk po mbydhesh vrima papritur pierdhe mbreteresha dhe hidhet njeri un thot ai nuk punoj me pse thon te tjeren ne thot ai pa mbydhur vrimen e pare u hap tjetra e lini punem

 51. tina Gusht 5, 2014 te 9:34 am Reply

  barsoleta te bukura

 52. Agustin Shtator 1, 2014 te 4:21 pm Reply

  Tokë bujqësore me siperfaqe 10800 m2 me çertifikat pronësie të rregullt dhe pa konflikte me asnjëri ndodhet afër 50 deri 60 metro nga By-pass Fierit, në km e 17 rruga në ndertim. Rruga ka një gjatësi prej 22 km Fier – Levan, që i përket tokave të fshatit Shtyllas Fier. Toka ndodhet 5 km larg detit.
  Këto që po ju shkruaj ua vërtetoj me dokumenta nga hipoteka Fier dhe komuna Levan.
  Në lidhje me çmimin,
  për shkak të nevojës ekonomike që kam, tokën e shes 10 € për 1 m2
  Agustin Miraka
  Cel: 0682666140

 53. I paemër Shtator 17, 2014 te 6:55 pm Reply

  barsaletat jane te hatashme

 54. albi farruku Shtator 18, 2014 te 8:47 pm Reply

  jan me vertete shum breslence keto poezi maniteshme nice very nice

 55. barjam Shtator 19, 2014 te 7:14 am Reply

  Shpirt mi jep Syt te te shoh sa e Bukur je , se Zemren e di si e ke . . .
  Shpirt mi jep Buzet të ti ndjej , se të ëmbla e di se i ke . . .
  Shpirt ma jep Lumturin , se un pa ty nuk jam i Lumtur . . .
  Shpirt ma jep Gezimin , se Gëzimi im je ti . . .
  Shpirt më jep ndriçimin e rrugen , se pa ty ndodhem ne Tunel . ! .
  Shpirt më bej Trëndafil , se ti per mu je Tulipan . . .
  Shpirt mos më bej te Vuaj , se do Vuajsh më shum . ! .
  Shpirt mos më thuaj ste Dua , se un të Adhuroj . . .
  Shpirt të dua se je e vetmja për Mua , pse nuk jam un ashtu per ty . ? .
  Shpirt te dua se kam prëgatitur nje Dhuart per ty ,a pranon kët unaz për Dashuri ??

 56. ai djali Shtator 22, 2014 te 11:50 am Reply

  shume te bukura kto barcaletat

 57. eniiiii Dhjetor 10, 2014 te 6:11 pm Reply

  shume cool

 58. ajo goca Dhjetor 10, 2014 te 7:10 pm Reply

  shume ok

 59. I paemër Dhjetor 31, 2014 te 8:14 pm Reply

  Shume idiote kto

 60. I paemër Janar 6, 2015 te 6:34 pm Reply

  kot fare ilda

 61. ajo goca Shkurt 7, 2015 te 1:15 pm Reply

  Barcaletat shumë të bukura, por ama bëni kujdes me fjalët se kto mund ti lexojn edhe fëmijët

 62. erion london Shkurt 7, 2015 te 7:00 pm Reply

  Tek barcaleta e 2 ajo ishte shtatzan me 3 trinjak qe keshtu ska me i madhi :-)

 63. Koli Rushio Mars 7, 2015 te 11:25 am Reply

 64. I paemër Qershor 27, 2015 te 10:44 pm Reply

  hahahahahha

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Figurë Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Google+ photo

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: