Mrekullite e testosteronit, 72 vjecari behet 27 vjecar

Jeffry Life eshte nje mjek 72 vjecar i cili ka treguar se fale perdorimit te kujdesshem te testosteronit, mund te ndryshosh pamjen tende rrenjesisht. Fale nje kure te kujdesshme me testosteron, hormone te rritjes,vitamina dhe ushqimeve energjetike, dhe ushtrimeve fizike, Jeffry Life, doktori nga Las Vegas ne SHBA, jo vetem ndihmoi veten te dale nga nje gjendje e rende qe pasio pas divorcit te tij, por tani ai ka edhe nje fizik te cilin mund t’ja kene zili edhe djemte 20-25 vjecare.

Njekohesisht permiresime te medha ke pesuar edhe performanca e tij seksuale. Gjithsesi, duhet thene se e gjitha kjo ka edhe koston e saj financiare, e gjithe kura kushton 4000 dollare dhe medikamenti kryesor eshte hormoni TA65.

Shiheni ne kte video per me teper:

Advertisements

Autor: GL Albania

S'kemi lindur per te qene perfekt, por per te qene me te mire se te tjeret.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s