Milingonat dhe Kur’ani!

Ne Indi milingonat kane ngrene nje Kur’an 100 vjet te vjeter por nuk kane prekur asnje ajet kur’anor.Mrekullite e Krijuesit jane vertete te shumta dhe kjo eshte vertete per tu habitur se si milingonat kane ngrene pjese te letres dhe aty ku jane shkruar ajetet nuk kane prekur asgje.Kjo shenje tregon se forca Krijuesit bind cdolloj krijese.

Advertisements

Autor: GL Albania

S'kemi lindur per te qene perfekt, por per te qene me te mire se te tjeret.

Një mendim te “Milingonat dhe Kur’ani!”

  1. Eshte llogjike, kjo ska te beje me fjalet e kuranit sepse milingonat nuk dine te lexojne,dhe as me ndonje fantazi tjeter por me kimikatin e bojes me te cilin eshte shkruar

    Pëlqejeni

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s