Video Me Seks Oral Mes Shakiras Dhe Pique

Spekulimet më të reja në botën e shoubizit kanë të bëjnë me këngëtaren Shakira dhe të dashurin e saj, futbollistin spanjoll, Gerard Pique.

Thuhet se çifti është shënjestër e shantazhit nga një anëtar i personelit të Shakiras, i cili thotë se ka një videoxhirim me skena seksuale mes tyre.

Tabloidet thonë se shantazhuesi kërkon një shumë të madhe parash, përndryshe do ta publikojë xhirimin.

Madje thuhet se ai e ka xhiruar Shakiran duke e kënaqur oralisht mbrojtësin e Barcelonës

Advertisements

Autor: GL Albania

S'kemi lindur per te qene perfekt, por per te qene me te mire se te tjeret.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s