Përdhunoi 10 Burra Pasi I Drogoi, Në Gjyq Gruaja Seksomane

Një grua, që policia e identifikoi si “Valeria K.” gjendet aktualisht në gjyq në Rusi, pasi akuzohet se ka abuzuar seksualisht me 10 burra.

Provat që dha policia ishin se gruaja 32-vjeçare, i kishte ftuar të gjithë këta meshkuj në banesën e saj, ku mësohet se i kishte droguar me clonidine, “vënie në gjumë”, për pothuajse një ditë të tërë.

Pastaj ajo i kishte zhveshur, dhe u kishte lidhur një fashë për ndaljen e gjakut në bazën e penisit të tyre, në mënyrë që t’ua mbante atë të ngritur.

Burrat u zgjuan vetëm të nesërmen, me simptomat e helmimit nga clonadina dhe shpesh me lezione në penis. Ishte kjo seri e provave të dyshimta të policisë, e cila nisi hetimet pasi identifikoi këto 10 viktima seksi.

Por jo të gjithë e konsiderojnë veten si të tillë: një nga njerëzit, ka refuzuar kategorikisht të veprojë si paditës në proces, duke shpjeguar se ai “i pëlqen gratë e zjarrta” dhe se pas sulmit “ishte gjë e bukur”. Por shpjegoi se “do ta kishte vlerësuar më shumë në qoftë se ajo nuk do ta kishte droguar”.

Advertisements

Autor: GL Albania

S'kemi lindur per te qene perfekt, por per te qene me te mire se te tjeret.

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s