Propozimet me te bukura qe benin prinderit tane

Goce a ka mundesi nje minute? Mos kujto se jam hajdut, jam pirat me edukat, mesoj libra dite e nate, dite e nate per ty mendoj, ta them troc te dashuroj.

Te lutem me degjo, zemren ma gezo, O serum i jetës, me thuaj nje PO, Ta dish o rruaze gjaku, sa te dashuroj, S’me sheh si jam nxire, sikur po mbaroj, Kur shoh syte e tu, si llamp prozhektori, harroj se jam veshur, me grykse doktorri, Fol nje fjale te lutem, ti mos me mundo, o damar gjaku, mbi mua ti veshtro, Me thuaj nje PO , o fshikez funksionle, O diell i arte, qe shume jet fal, Me ngjall edhe mua , o nivel jetesor, lumturine time ti e ke ne dore.

Do te behesh nena e femijeve te mi ?

A te prefshin rrugen ty degjove moj degjova thuaj.

Sme intereson nese me thua jo,sme intereson nese felliqem ne mes te shoqerise,un do e provoj se te dua,do te lidhemi?

Me falni zonjushe..por me duket se kam humbur numrin e telefonit tim…mund te perdor pak numrin tend?

O goce du me bo seks me ty po sdi si me ta thone.

Une dua qe te te kem shume shoqe te ngushte, dua qe ne te dy, ne te ardhmen te ecim dore per dore neper rruge, une dua te bej femije me ty..

Ne kohen e Xhaxhit kishte historira me te forta. Me tregonte nje i asaj kohe:

Dilnin Bandillet nga Leshpunusja kur mbaronte turni dhe prisnin(Kishin me muaj qe prisnin po s’ka gje)
Kalonte vajza qe kishin piketuar dhe hidheshin ne sulm!
-Me falni mund te me thoni sa eshte ora?
-Posi ia kthente vajza!-5:20!
Diten tjeter ne i njejti vend:
-Me fal Filanke(se s’ja di emrin ) mund te me degjosh 5 minuta?
Vajza Skuqej, po ama e dinte qe pse behej fjale:
-S’kam kohe tani! Pergjigjja e pare. Pastaj pas dy hapash ndalonte.

Djali:
-Shiko Filanke, une kam qellime serioze, vij nga familje me biografi te mire dhe gjithashtu jam interesuar per ty dhe familjen tende.
Jam nje djale i thjeshte por me ideale te larta.
-Do te doja nje pergjigje pozitive nga ty!

Vjaza skuqej dhe largohej duke i thene mirupafshim se te nesermen kur mbaronte punen Kishte pergjigjen gati.

(nuk ndodhte gjithmone keshtu se kishte dhe nga ata djem qe pasi pyesnin sa eshte ora, harronin c’te thonin)

A don ti me i luftu turqit?

Advertisements

Autor: GL Albania

S'kemi lindur per te qene perfekt, por per te qene me te mire se te tjeret.

6 mendim te “Propozimet me te bukura qe benin prinderit tane”

  1. Goce a ka mundesi nje minute? Mos kujto se jam hajdut, jam pirat me edukat, mesoj libra dite e nate, dite e nate per ty mendoj, ta them troc te dashuroj.

    Te lutem me degshum e bukur me peleu vertet sidomos ajo pjesa

    Pëlqejeni

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s