Lufte grereza-blete pamje rrenqethese

Një zgjua me 30.000 bledë evropiane sulmohet nga 30 grerëza gjigante japoneze, në një video madhështore e BBC-së me muzikë epike dhe imazhet që duken si filmi “300″ në një version nga bota e insekteve. Shikojeni ne video:

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s