Si te kesh seks pa kondome dhe prezervative pa e lene shtatezane (edhe me derdhje ne te)

Cfare duhet te dish qe te mos lesh nje vajze shtatzene?

Kur eshte pak a shume pjellore

Teknikisht, ngjizja mund te behet brenda 12-24 oreve te jetes se nje veze te pjekur, duke qene kjo dita qe ovulon dhe dita me pjellorine me te madhe. Meqe cikli i saj mund te ndryshoje, konsideroje diten qe ovulon plus dy dite me pare dhe dy dite me vone (gjithesej per pese dite) si periudhen me te mundshme per te ngelur shtatzene.

Me nje fjale ovulon 14 dite para se te te vijne menstruacionet, thene ndryshe, ne mes te dy menstruacioneve (zakonisht periudha mes dy mestruacioneve eshte 28 dite). Megjithate s’eshte e thene me siguri te plote se mund te mbese shtatzene vetem ne pese ditet rreth kohes se ovulimit. Gjithashtu eshte pjellore tre dite para ketij intervali, sepse spermatozoidet mund te mbijetojne ne trupin e saj per disa dite.

Kur eshte me pak pjellore? Pergjithesisht, ka me pak rrezik shtatzanie ne 10 ditet para ciklit te saj dhe ne javen ose kohen qe zgjasin menstruacionet.

Si mund ta zbulosh kur ovulon ajo?

Dy deri ne kater dite para ovulimit, shtohet mukoza qe leshon qafa e mitres, e cila mund te kete konsistencen e te bardhes se vezes. Pasi ka ovuluar dhe pasi veza eshte prishur ose eshte pllenuar nga spermatozoidi, mukoza e qafes se mitres mund te trashet, megjithese eshte normale qe te mos e vesh re. Pista te tjera: Femra mund te ndjeje nje dhimbje te lehte ne nje nga vezoret, qe shkaktohet kur veza po pergatitet per tu shkeputur dhe mund te vere re edhe shtimin e epshit. Trupi femeror pergatitet per te qene me joshes per meshkujt gje qe ndodh edhe tek kafshet. Nje studim tregon se grate jane me te prirura per te pasur marredhenie seksuale gjate diteve pjellore, sesa ato jopjellore. Por edhe nese nuk ka pasur menstruacione, mund te mbese shtatzane, nese cikli i saj eshte i c’rregullt, sepse eshte nen peshe ose e ka vete ciklin keshtu, duhet te perdoresh kontracepitivet sepse ajo mund te ovuloje ne cdo moment.

Cfare duhet te dish qe te mos e lesh shtatzene?

Kur te kryeni marredhenie seksuale

Shume cifte adoloshentesh mendojne se nese kryejne nje here marredhenie seksuale, eshte e sigurte qe femra mund te mbetet shtatzane. Por ne fakt kjo nuk ndodh keshtu. Pse? Sepse meshkujve normalisht u nevojitet 36-48 ore per te prodhuar nje sasi te mjaftueshme te spermes, keshtu qe te nese mashkulli nje dite me pare ka kryer marredhenie ose ka zbrazur ne menyra te tjera spermatozoidet e tij do te thote qe partneri mashkull te mos kete sperme te mjaftueshme gjate diteve te saj me pjellore. Ose marredhenia kryhet ne kohen kur femra nuk eshte ne pjellorine e saj. Ne te dyja keto raste mund te kryhet marredhenie pa pasur friken e nje shtatezanie te padeshirueshme.

Shenjat e shtatezanise

Keto jane shenjat e para te pergjithshme te shtatzanise. Cdo njeri eshte ndryshe… disa femra i kane te gjitha keto, disa kane disa dhe ka nga ato qe skane shenja fare ne muajin e pare…

 • Mungesa e periodave ne muajin e pare. Kjo eshte shenja e pare qe grate shohin. Ka nga ato femra qe nuk i kane te rregullta dhe faktore te ndryshem kontribuojne ne crregullimin e periodave.
 • Vajtje te shpeshta ne banje. Edhe para se te shfaqet mungesa e periodave ne muajin e pare.. shume gra shtatezane kane thene qe shkojne shume shpesh ne banje, madje dhe cohen naten. Kjo ndodh mbasi embrioni eshte implantuar ne miter dhe fillon te prodhoje hormonin e quajtur HCG ( Human Chorionic Gonadotropin.) Ky hormon shkakton urinim te shpeshte.
 • Lodhje. Rraskapitje, lodhjet jane shenje e hereshme e shtatzanise. Kjo lodhje shkaktohet nga nivelet e larta te hormonit Progesterone.
 • Ndjenja e perzierjes, vjellje ne mengjes ( dreke dhe madje darke!) Kjo ndjenje per disa gra nuk eshte vetem ne mengjes. Shume gra shtatzane ndihen kshu gjate gjith dites dhe mandje ne darke, afersisht gjysma e grave shtatzane kane vjellje.
 • Gjoksi i lenduar dhe i zmadhuar. Nqs je shtatzane, gjoksi do zmadhohet, dhe do te jete i lenduar, njesoj sic eshte perpara periodave. Kur trupi mesohet me rritjen e nivelit te hormoneve, atehere dhimbja iken.

Të etiketuara:,

115 mendime mbi “Si te kesh seks pa kondome dhe prezervative pa e lene shtatezane (edhe me derdhje ne te)

 1. I paemër Shkurt 3, 2012 te 7:30 am Reply

  Sa %mund te mbetet statezen nje vajz pa masa mbrojtese

 2. Admin8 Shkurt 3, 2012 te 11:03 am Reply

  Ckemi, perqindja varet nga shume faktore si a eshte femra ne kohen e pjellorise se saj apo jo, a ka mashkulli sperme te mjaftueshme per ta lene shtatezene dhe nese femra i ka ciklet te crregullta apo jo.

  Por nese femra nuk eshte ne ditet e saj pjellore, nese mashkulli sapo e ka zbrazur rezervuarin diku tjeter, nese femra i ka te rregullta ciklet, shume perqindje e vogel dhe e paperfillshme eshte per ta lene shtatezene :)

  • I paemër Qershor 8, 2013 te 10:21 pm Reply

   a eshte per te gjith meshkujt keshtu njesoj kjo admin apo tek disa sepse un kam dalur me nje femer dhe nje dit para se ta dal me te kam ber seks dhe te nesermen kam ber prap me te por nuk jam i sigurt se a jam derdhur ne te po kam frik shum me trego te lutem se sa eshte e sigurt kjo qe po lexoj ketu sepse me heket stresi qe kam.

  • Adela Qershor 14, 2013 te 5:05 pm Reply

   Kjo eshte per te gjitha femrat te ken kujdes

   • I paemër Tetor 21, 2013 te 12:18 am

    o adela shif bythen tane ti mos ju jep men te tjerve ,a je e zan neser te puc

 3. lenc Prill 14, 2012 te 10:54 am Reply

  a mund te ngelet nje femer zhtatezen kur mashkulli ka zbrazur rezervuarin diku tjeter dhe pas 1 ore kryen prap marshenje por prap rezervuarin e derdh jashte dhe jo brenda femres?

  • I paemër Tetor 21, 2013 te 12:20 am Reply

   o ari po ti qenke ari me tver8

  • I paemër Shkurt 27, 2014 te 7:53 pm Reply

   To je koqe

 4. behar Qershor 8, 2012 te 12:34 pm Reply

  ose mund t’i jepni vajzes hapa per te kryer marredhenie seksuale edhe sa do ju qe tja leni mren speremen ajo nuk do te mbetet shatzane jan hapa apstafat Vargina ose 1 hap tjeter :D flm

 5. kamikaz Qershor 8, 2012 te 12:35 pm Reply

  POPO ashtu eshte edhe doktori me ka than ashtu :D :D :D flm shum behar ;)

 6. rks Qershor 8, 2012 te 12:36 pm Reply

  po edhe ajo mund te jete me hapa mir e ke thon behar bravo ;)

 7. dren Qershor 8, 2012 te 12:37 pm Reply

  PO . ashtu e kom bor un siq thot behari edhe e kom lan mren spermen dhe nuk ka mbetur shtatzan sa te vene kot prezervativa ma mir hap :D klm flm per keshillen behar kjo funksionon 100% :D

 8. sindi Qershor 8, 2012 te 12:39 pm Reply

  UN jom vajz edhe dua te shfry dikun kush eshte i interesum per 1 marredhenie ta lejn ne koment msn plzzz ;)

 9. albert Qershor 8, 2012 te 12:40 pm Reply

  ja msn sindi bukuroshja

 10. albert Qershor 8, 2012 te 12:40 pm Reply
 11. albert Qershor 8, 2012 te 12:41 pm Reply

  Ouuuuu qfar eksperiencet qe pata me SINDIN qfar femret uuuuuuuu

 12. sindi Qershor 8, 2012 te 12:42 pm Reply

  Ou shum i fort je albert ;) shum EXPERT shum i bukur flm shum do te te marr prap ne msn per 1 seks tjeter ma won ;) :D

  • alban Dhjetor 24, 2012 te 1:57 pm Reply

   a mundesh dhe mua te me jepash nje mundesi sindi

  • kastriot Janar 23, 2013 te 8:42 pm Reply

   qe don jam ketu kur dush sindi po e di qe je mashkull po mos u shit ksi kopalla tung nese don me fol thirrum ne tel 049479037

 13. korabi Korrik 1, 2012 te 9:20 am Reply

  kush e ben Blow job ktu te lajmrohet do te ket nje bakeshish te bukur vlen per gocat seksi

 14. VJOSA Shtator 25, 2012 te 7:58 pm Reply

  PRSH TE GJITHVE aka mundesi qe nje femer te mbetet shtatzan nese eshte everigjer ,, psh un jam e virgjer mirpo i dashuri im eka fut pak majen e penisit edhe befas eshte derdh pak amashum pak aka mundesi qe un te mbes shtatzan nje prgj ju lutem shum!

  • I paemër Tetor 1, 2012 te 2:14 pm Reply

   psh te gjithve desha te di a mund te ndodh te prishesh pa e ni ate lezetin e dredhjes edhe per sa dit mbrapa ben derman hapi per te mos ta len shtatzane

  • zardeli@hotmail.com Tetor 18, 2012 te 3:00 pm Reply

   VJOSA pershendetje NJE FEMER KUUURRSESI NUK MUND TE MBETET SHTATZENE PA U E HUMBUR HIMENIN SEPSE HIMENI ESHTE SI PORT DHE PA U KALUAR KJO PORT NUK MUND TE FRIKESOHESH AS SE SI PER NDONJE SHTTZANI.TI NESE KUR AI E KA FUTUR BRENDA ,DO KESH PATUR GJAKRRJEDHEJ QOFT ESHE PAK FARE ATEHERE DIJE QE SJE ME E VIRGJER EDHE PSE PRETENDONI SE JENI

  • Hamdi Shkurt 12, 2013 te 11:04 am Reply

   Oj vjose shume mire je zemer mos i ngo te tjeret veq vazhdoo shume nice je .

  • dija Mars 20, 2015 te 3:11 pm Reply

   po pse nuk e provo

 15. jaku Tetor 1, 2012 te 3:22 pm Reply

  sa po du me e shkatru nji femer seksualisht.

 16. taulanti Tetor 15, 2012 te 11:20 pm Reply

  Sindi mere ket msn dhe t tregoj un se qfar esht t besh sex :D trokenbau@live.com

 17. taulanti Tetor 15, 2012 te 11:25 pm Reply

  Dhe harrova t tregoj ty vjosa nje mesele nese qelsi nuk sillet kur e fut per ta dhezur kerrin at her aj nuk dhez dhe kshtu e ki dhe ti mos ta nin se veq ta pasa shti sta paska sill mrena:D

  • I paemër Tetor 18, 2012 te 5:32 am Reply

   Pershendetje desha te di a mund te jem shtatzene,kemi tentur qe nga fillimi i muajit qe te ngelem shtatzen,mirpo kam dhimbje nga fundi barkut,dhimbje gjoksit,fryrje barkut dhe me dhemb shume mesi ju lutem a mund te jem shtatzen me keto simptoma. Flm

   • I paemër Tetor 18, 2012 te 5:46 am

    Ju lutem me ktheni pergjigje

 18. L..... Tetor 19, 2012 te 12:31 pm Reply

  jam nje vajz 23 vjeqare kam ber mardhenje me tfejuarin tim mirpoun nuk kam pas gjakderdhje dhe as dhimt te medhaja , un nuk kam pas mardhenje kurrr me askend perpos me ket a ka mundesi qe te ndodh kshtuu a ka mundsi me tregu dikush sepse jam ber mu tranu

  • beni Janar 26, 2014 te 2:38 pm Reply

   po ka mundesi sepse ai e paska te vogel penisin dhe keshtu ndodh por te kishe ber me mua e kishe ndi veten ashtu si nje femer qe ben sex te mir dhe knaqesi kishe me pas edhe qak derdhje por edhe dhimt jo nje dit por ter muajin se keshtu jan tareqt e ai nuk koka tarak por mashkull femer pec e paska

 19. Admin Zbulime Tetor 22, 2012 te 3:00 pm Reply

  Pershendetje L……

  Ndodh ne raste te rralla qe femra mos te kete as gjakderdhje dhe as dhimbje ne heren e pare megjithese eshte e virgjer.

  Kjo ndodh sepse eksitimi i tepert ben te vershojne shume hormone femerore aq sa e bejne cdo gje ne trupin e femres shume elastike.

  Ka pasur shume keqkuptime dhe ndarje me perpara prej kesaj gjeje por tani eshte gje qe dihet se egziston dhe i fejuari yt mund ta gjej informacionin shume kollaj nese kerkon pak ne net.

  KLM.

  • E Tetor 23, 2012 te 9:23 am Reply

   Ju lutem mbas sa ditesh duhet te bej testin qe te me jape rezultat a jam shtatzen apo jo?

   • ton1 Tetor 27, 2012 te 7:35 pm

    PSH.si te qohet kari maj fut mbrenda ne pidh a e len shtatza

 20. Sonila_ma@yahoo.com Tetor 25, 2012 te 2:22 pm Reply

  Pshndetje sa dit mbas dates te ciklit duhet ta bej testin per te par rezultatin ? Desha te them dhe kete nuk me kan erdhur periodat kam 7dit sot po kam dhimbje beli dhe fundi I barkut sikur jamne cikel duket ju lutem me ketheni pergjigje ne email

   • Sonila_ma@yahoo.com Tetor 29, 2012 te 2:37 pm

    Flm per pergjigjen ,po cikli filloj te vij diten e 9 dhe gjat ketyre 9 ditve kam pasur dhimbje beli dhe fundi barkut , se di perse me vonohen kaq shum dit? kjo esht hera e 4 brend 2 vitesh gati ,kur me ndodhi ern edyt qe mu vonua cikli bera analiz gjaku dhe dr tha se je shtatzan po mbassi kaloj data e ciklit mu vonua 10 dhe cikli filloj prap dh kur e pyeta dr tha se ka shum shkaqe qe se len te vazhdoj shtatzanija ,poo keni mundesi me nje pergjigje ju lutem flm.

   • Bossi Qershor 3, 2013 te 5:44 pm

    Admin ju lutem per 1 pergjigje :S. Kam pasur marredhenie me te dashuren timee para 1 jave. 1 dit perpara e kam hargjuar spermen diku tjeter deri 2 her jom derdh, te nesermen me te dashuren jom derdh heren e par jasht vagjines ndersa heren e 2t brena ne vagjin po ajo nuk edin per ket. A ka mundesi qe te ket mbet shtatzene ?? Ju lutem shume per 1 pergjigje ju luutem sa me shpejt ju lutem :$:$:$

 21. ton1 Tetor 27, 2012 te 7:36 pm Reply

  Psh.si tu qohet kari aj fut mbrenda ne pidha e len shtatzan

 22. Lena Nëntor 19, 2012 te 10:06 pm Reply

  Pershendetje nag Lena deshta tju pys se ka qe dy muaj se dua me met shtatzan por spo mundem ku mundet me qen problem?

  • alban Dhjetor 24, 2012 te 1:54 pm Reply

   duhet lena te lajmrohesh tek un ne emaill dhe un te tregoj qysh me met shtatzen pa problem .

  • I paemër Shtator 25, 2014 te 11:41 pm Reply

   qoje ne fb frens ne ket aii tregon se si me mbet shtatzene Agush Aks lena mos e haro

  • Dua kak Dhjetor 30, 2014 te 8:54 pm Reply

   Ana dua kar

 23. I paemër Nëntor 23, 2012 te 8:11 pm Reply

  psh a mund te ngel femra e virgjer shtatzane nqs e derdh spermen jasht pjeshkes te saj ? :)

 24. I paemër Nëntor 30, 2012 te 10:29 pm Reply

  meq merre karin nboj se nuk jet shtatzan

 25. remio Dhjetor 10, 2012 te 12:14 pm Reply

  perdhendetje,une nuk jam i pajtimit qe thoni se mashkullit i duhet 38 deri 48 ore per te grumbulluar spermen e nevojshme per shtatzzani,une kam fakt konkret,kur nje nate ma heret kam ban mardhanje ndersa naten e dyt ka ngelur shtatzan ,per ket mendoj qe nuk eshte e saket te krejt personat.

 26. orgest fieri

 27. kastriot Janar 23, 2013 te 8:44 pm Reply

  po

 28. monda Shkurt 7, 2013 te 9:54 pm Reply

  prsh desha te pyes se i kam pas menstruacionet dhe pas asaj nuk kam pas mardhenie a eshte e mundur te jem shtatzan??? ju lutem per nje pergjigje faleminderit

  • I paemër Shtator 25, 2014 te 11:43 pm Reply

   po nuk mundesh me met shtatzen se nuk ta ka fut babushi penisin ty monda

 29. I paemër Prill 25, 2013 te 10:55 am Reply

  un jam vjaz 14 vjeqare dhe dua te bej sekse por nuk kam djal dhe nuk dua qfar me keshilloni te bej pa djal

  • te dua une ty Janar 17, 2014 te 3:56 am Reply

   Prsh amund te me tregojsh se nga jeni dhe nse mund me ma dhan numriin e tlf une jam 13 vjecar

  • I paemër Janar 17, 2014 te 8:40 pm Reply

   hajde bejme mashke

  • I paemër Shtator 25, 2014 te 11:44 pm Reply

   qoje ne ket fb frens dhe fol agush aks14 vjeqare

 30. I paemër Maj 11, 2013 te 6:23 pm Reply

  po ne ca bejm ketu

  • I paemër Maj 20, 2013 te 2:00 pm Reply

   Nxirre talentin

 31. I paemër Maj 11, 2013 te 6:24 pm Reply

  o cupe vogel

  • I paemër Maj 20, 2013 te 1:53 pm Reply

   U prish dynjaja fare deri tashti do seks pale me von…..

   • I paemër Maj 20, 2013 te 1:55 pm

    Ske faj se qef esht kjo pun oh oh.!

   • I paemër Maj 20, 2013 te 1:58 pm

    Kriz esht por per te bo kalama spertojm ha ha

 32. I paemër Maj 20, 2013 te 8:25 pm Reply

  Pak Palidhje Po Ska Lidhe

 33. BEDRI SEKSI :D Maj 24, 2013 te 10:49 pm Reply

  veq boni seks knaquni mos tjav ni per tjeter send

 34. alketa Maj 27, 2013 te 9:50 pm Reply

  Pershendetje nga alketa.. une kam nje pytje nese keni mundesi me mu pergjegj ju? Une kam qene para 6 muaj shtatzane per fate keq nuk pata sukses, se ketu ne gjermoni me thane qe nuk tu kazhvillu beba, beba i kishte vetum 7 jav.po tashti qka mundete medodhe me mua jam ka provoj qe disa here me mbete perseri shtatzan por nuk po mundem mebete perseri edhe i percjelli dite e ovulimit shum mire.

 35. edon Qershor 2, 2013 te 10:00 pm Reply

  lipjan

 36. I paemër Korrik 28, 2013 te 1:41 pm Reply

  Ma haksh mutin rrespijat e kurvat kallta kini familje marr duhet mju ardh krejt ropt ja fqifsh hupp

 37. I paemër Shkurt 16, 2014 te 7:16 pm Reply

  une jam marak shum seks konktoni 049250184 jemi pushime dimrore shiperi

 38. I paemër Shkurt 16, 2014 te 7:17 pm Reply

  aaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhh

 39. Ideali Shkurt 25, 2014 te 1:13 pm Reply

  Te.pres te me kontaktosh bukurosheee

 40. lani Mars 31, 2014 te 11:13 pm Reply

  hajdi tek un 1 nat tek un qe te keni sukses 100 perqind

 41. Pa emer Prill 7, 2014 te 1:23 pm Reply

  Prsh a mund te mbet ni femer e virgjer shtatzan por pa sperm were ja ka prishur
  Plzz ktheni pergjigje urgent eshte

 42. I paemër Prill 12, 2014 te 3:51 pm Reply

  prsh une kam afro 6 muaj qe e hedh vetem brenda dhe ska ndonje rezultat si ka mundesi me perpara skam pas nga keto probleme dhe e kam provuar edhe me femra te tjera po nuk ka ngel asnje

 43. ajo goca Qershor 13, 2014 te 10:45 am Reply

  pershendetjee cfare duhet te bejj nje femer nese i ngel prezervativi brendaa.. ??

 44. bublY Qershor 25, 2014 te 6:34 pm Reply

  A ka dikush qe don te ben sex me mu se kam shum qef dua një djal qe të qin mir qe eka penisin e madh qe të marras mir du qe tja marr në gojë dua që të ma puth jam e kallne për sex,ju lutem më ndihmoni pidhi mu kall ooojee karin edua shum shum shum dua një kar të madh ta fus në pidhin timm dua shum shumm

  • I paemër Prill 19, 2015 te 11:16 am Reply

   Un jam ai qe ekam 23centim dhe te trash dhe qi shum dhe kam qef shum te ma maresh ne goje dhe anasjelltas

 45. mentor Korrik 28, 2014 te 4:32 pm Reply

  OK nese deshiron hajde sod ne Zyre nr 045296283

 46. I paemër Shtator 16, 2014 te 7:17 am Reply

  a

 47. I paemër Nëntor 8, 2014 te 9:54 pm Reply

  kush goc ka deshir te bej seks me mu ta qi forttt

 48. zemra Nëntor 18, 2014 te 8:54 am Reply

  Prsh Jam nje vajz shum hot a ka naj djal per not?

 49. pa emer Nëntor 29, 2014 te 10:37 pm Reply

  Nese femra ben sex vtm nga bythet a ngel shtatzene? Po virgjeria a I humbet?

 50. lule Dhjetor 8, 2014 te 3:38 pm Reply

  Idjota

 51. I paemër Dhjetor 11, 2014 te 5:05 am Reply

  popopo.,
  sexi oral perterin virgjerin sepse cdo vrim e paperterir rrezikon te mbyllet. pra seksi oral ka dy te mira ndrron form dhe perterin virgjerin apo kthen qiknin .

 52. I paemër Dhjetor 16, 2014 te 7:34 pm Reply

  PO MIR JE TI ME DEBILE PO SI NGELESH SHTATZAN NE BYTHE KJO GJE ESH ABSURDE E DI DHE GOMARI HAHAHAHAH

 53. I paemër Dhjetor 16, 2014 te 7:50 pm Reply

  SA GJYNAH ME GOCA QE SHKRUANI LLOJ LLOJ PISLLIQESH DUA K..APO KUDI UN SE CAR DONI PER MENDIMIN TIM MBYTUNI NE URINEN TUAJ SE NJERIUN NGA KAFSHA E NDAN VETEM LLOGJIKA PO JU SKENI TRU JU ESH THARE E SHKRUANI LLOJ LLOJ PISLLIQESH PSE ME FAQET NE INTERNET MOS JU DUKEN GJE PORNOGRAFI E LICENSUAR TURP PER ZOTIN JENI PROSTITUTA TE DJEGURA PER SEKS DHE SKENI ATE KARAKTERIN FEMEROR QE I JEP HIJESHI FEMRES ….GJYNAH EDHE PER PRINDERIT TUAJ QE KAN RRITUR BUSHTRA DHE I KAN USHQYER E NE FUND BUSHTRA PERDRETH BYTHET E SDI CFLET …UN JAM DAKORT DASHURONI LIDHUNI ME NJE PERSON DHE RESPEKTOJENI ATE TREGOHUNI ME KARAKTER DHE QENDROJINI BESNIKE ATIJ PO JO TE BRIDHNI LULE ME LULE SE NE FUN AS MILINGONAT SKANE ME JU HENGER…..

  • linda Janar 9, 2015 te 1:55 pm Reply

   Tup duhet tju vie

 54. loqkka Dhjetor 25, 2014 te 4:20 pm Reply

  Un kam ber mardhenje 5 10 min dhe kam derdhur gjak meniher mund t me tregoni pse ? A mund t mbete shtatzan?? , pergjigju dikush ;)

 55. Eli Janar 7, 2015 te 7:45 am Reply

  SHUME I NDJESHEM DHE ME LLOGJIKE FJALET E TE PAEMERTIT!VAJZA VLERESOJENI VETEN DHE RUAJENI TRUPIN TUAJ DHE RESPEKTONI LODHJEN E SAKRIFICAT E PRINDERVE..!

 56. Roxheosa Janar 9, 2015 te 1:56 pm Reply

  Ini injorante me pyetjet qe beni.

 57. o...... Janar 18, 2015 te 4:24 pm Reply

  mundet te mesi ne femer shtatzan me lengun qe del para spremes ju lutem admin dua pergjigjje

 58. I paemër Shkurt 4, 2015 te 10:34 am Reply

  a mund te ngelesh shtatzan mbas ciklit

 59. marjana Prill 21, 2015 te 3:39 pm Reply

  Jam nje vajze 20 vjece. desha t’ju pyes kur ben seks per here te pare. a’te dhemb

 60. ervisi Prill 21, 2015 te 3:45 pm Reply

  Desha t’ju pyes sa kg sperme ka nje mashkull ne dite

 61. ervisi Prill 21, 2015 te 4:21 pm Reply

  Pershendetje , jam nje vajze shum e bukur, kam nje trup fantastik qe c’do femer deshiron ta kete .une kerkoj nje mashkull qe te me beje te lumtur ,dhe shume gjera te tjera(prsh)te me palloje ,te me shkund aq shum per kete kam nevoje ,jam duke plasur kush deshiron mundet me kthy pergjigje.Cau

 62. Pa emer Prill 21, 2015 te 4:29 pm Reply

  Ju meshkujt jeni si era ,fryni sa andej dhe sa kendej

 63. artina Prill 21, 2015 te 4:35 pm Reply

  Ju jeni gjithe te marre vec budalliqe shkruani

 64. I paemër Maj 8, 2015 te 1:50 am Reply

  Prsh,,,na e boni hallall per perfshirjen…nje pytje kisha!!!te gjith te virgjer qekeni ju???hahahaha

 65. Agnesa Maj 12, 2015 te 10:46 pm Reply

  Prsh dua tju pyes s

 66. Agnesa Maj 12, 2015 te 10:49 pm Reply

  Prsh jam 15 vjeqare dhe jam e virgjes idashuri im ma ka shti gishtin po u derdh pak dhe at gisht ka shti np* a mun te mbesesh shtatzan julutem ktheni prgj

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Figurë Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Google+ photo

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: