Barcaleta seksi

Gruaja e semure: Burrit i bejn telefon se gruaja eshte ne spital dhe ky shkon me vrap. Kur arrin atje shkon te infermierja ne hyrje te spitalit dhe e pyt se cfare ka gruaja, si i kan dal testet.

 • Si e ke mbiemrin? – i thot infermeirja
 • Hoxha – i thot burri
 • Na iken dritat ca here kshuqe kemi ca probleme me rezultatet e testeve. Dhe mbiemri Hoxha eshte shume i perhapur. Kemi disa pacient me kte mbiemer. Po gruaja jote do kete ose side ose skleroze.
 • Po un ca te bej tani? – i thot burri i nevrikosur dhe i shqetsuar.
 • Merre gruan, lere ne mes te qytetit dhe po e gjeti shtepin, mos e q*

Barcaleta seksi

Gruaja tek doktorri: Ishte nji alamet femre dhe shko te gjinekologu. Gjinekologut i iken truni sa e shef. I thot te zhvishet dhe te shtrihet. Pastaj dhinekologu fillo i ferkon shalet.

 • E di cfare po bej? – i thote femres.
 • Po. Je duke pare se mos kam ndonje acarim lekure mes shaleve.

Pastaj gjinekologu fillon i ferkon gjokset.

 • E di cfare po bej tani ? – e pyet.
 • Po. Je duke kontrolluar se mos kam ndonje gjender kanceroze ne gjoks.

Gjinekologu nuk duron dot me dhe i hyp persiper dhe fillon seksin.

 • Po tani e di cfare po bej?
 • Po merr siden. Per kete problem erdha.

Barcaleta seksi

Ne tren:  Ne nje udhetim me tren ne nje gabine ishin vendosur perballe me njeritjetrin nje djale dhe nje vajze. gjete rruges te dy kerkonin ti flisnin njeri tjetrit por asnjeri nuk po merrte guximin. Kur treni hyn ne tunel djali cohet per te puthur vajzen por kjo kthen by*en. Me pas kur dalin nga tuneli vajza e pyet si tu duk puthja? faqet ishin te buta po goja mbante pak ere.

Barcaleta seksi

Oficeri dhe ushtari: Ben ushtarit i vdes mamaja po nuk dinte gje. Shoku i vet qe e mori vesh nuk ja bente zemra tja thoshte prandaj i thote oficerit qe tja jepte lajmin e zi, por ju lut qe ta bente pak me takt se Beni ishte shum i lidh me mamane.
Oficeri i therret gjith ushtaret dhe u thote te vihen ne rresht. Pasi vihen ne rresht oficeri u jep urdher qe te gjithe ata qe e kane mamane gjalle te bejne nje hap para. Dhe Beni shkret ben nje hap para kur oficeri i thote

 • Ku shko ti mer k*r, shko mbrapa shko

Barcaleta seksi

Bjondja shtatzane: Nje bjonde hipen ne autobus dhe i thot nje burri qe ishte ulur: Te lutem ngrihu pak qe te ulet nje femer shtatzan..E sheh burri nga koka te kembet dhe i thot: Me sa shoh un ti sje shtatzan! Jam jam i thot bjondja -ka nja 20 min.

Barcaleta seksi

Statistika orale: Hulumtimet e fundit tregojne pse meshkujt e pelqejne seksin oral:
5% e pelqejne ndjenjen
5% e pelqejne dominimin
90% e pelqejne heshtjen

Barcaleta seksi

Dentisti: Nje cift ne krevat. Ai e prek ke shpatullat dhe fillon ta preke.

 • Mos, i thote ajo – neser do shkoj ne nje kontroll ke gjinekologu, dua te jem e fresket.

Kthehet ne anen tjeter ky. Pas 5 minutash i thote:

 • Mos rastesisht do shkosh neser dhe ke dentisti?!

Barcaleta seksi

Rregullat e klases: Mesuesja vuri nje rregull te ri ne klase per te gjithe nxenesit. Kush do qe ne oren e mesimit te shkoje ne banjo duhet :-

1)Te ngrej nje gisht kur i vjen URINA!!!!
2)Te ngrej dy gishta kur i vjen M****
3)Te ngrejne tre gishta vajzat kur kane *****

Po funksiononte si’c e parashikonte, vetem kur pa Mirin qe kish ngrejtur GJYS GISHTI. Mesuesja u cudit dhe e pyet ate po ajo (GJYS GISHTI) cdo te thote?????????

Miri: – a me lejohet ta bej nje pordhe?

Barcaleta seksi

Bananet dhe murgeshat: shkojne 2 murgesha ke i dyqan me ble 2 banane.shitesja i thot se ka vetem 3 dhe ti merrinin te treja.mir thot kjo murgesha kte te treten ta morim me e honger.

 

 

#barcaleta, #barcaleta-seksi