Barcaleta seksi

Gruaja e semure: Burrit i bejn telefon se gruaja eshte ne spital dhe ky shkon me vrap. Kur arrin atje shkon te infermierja ne hyrje te spitalit dhe e pyt se cfare ka gruaja, si i kan dal testet.

– Si e ke mbiemrin? – i thot infermeirja

– Hoxha – i thot burri

– Na iken dritat ca here kshuqe kemi ca probleme me rezultatet e testeve. Dhe mbiemri Hoxha eshte shume i perhapur. Kemi disa pacient me kte mbiemer. Po gruaja jote do kete ose side ose skleroze.

– Po un ca te bej tani? – i thot burri i nevrikosur dhe i shqetsuar.

– Merre gruan, lere ne mes te qytetit dhe po e gjeti shtepin, mos e q*

Barcaleta seksi

Gruaja tek doktorri: Ishte nji alamet femre dhe shko te gjinekologu. Gjinekologut i iken truni sa e shef. I thot te zhvishet dhe te shtrihet. Pastaj dhinekologu fillo i ferkon shalet.
– E di cfare po bej? – i thote femres.
– Po. Je duke pare se mos kam ndonje acarim lekure mes shaleve.
Pastaj gjinekologu fillon i ferkon gjokset.
– E di cfare po bej tani ? – e pyet.
– Po. Je duke kontrolluar se mos kam ndonje gjender kanceroze ne gjoks.
Gjinekologu nuk duron dot me dhe i hyp persiper dhe fillon seksin.
– Po tani e di cfare po bej?
– Po merr siden. Per kete problem erdha.

Barcaleta seksi

Ne tren:  Ne nje udhetim me tren ne nje gabine ishin vendosur perballe me njeritjetrin nje djale dhe nje vajze. gjete rruges te dy kerkonin ti flisnin njeri tjetrit por asnjeri nuk po merrte guximin. Kur treni hyn ne tunel djali cohet per te puthur vajzen por kjo kthen by*en. Me pas kur dalin nga tuneli vajza e pyet si tu duk puthja? faqet ishin te buta po goja mbante pak ere.

Barcaleta seksi

Oficeri dhe ushtari: Ben ushtarit i vdes mamaja po nuk dinte gje. Shoku i vet qe e mori vesh nuk ja bente zemra tja thoshte prandaj i thote oficerit qe tja jepte lajmin e zi, por ju lut qe ta bente pak me takt se Beni ishte shum i lidh me mamane.
Oficeri i therret gjith ushtaret dhe u thote te vihen ne rresht. Pasi vihen ne rresht oficeri u jep urdher qe te gjithe ata qe e kane mamane gjalle te bejne nje hap para. Dhe Beni shkret ben nje hap para kur oficeri i thote
– Ku shko ti mer k*r, shko mbrapa shko

Barcaleta seksi

Bjondja shtatzane: Nje bjonde hipen ne autobus dhe i thot nje burri qe ishte ulur: Te lutem ngrihu pak qe te ulet nje femer shtatzan..E sheh burri nga koka te kembet dhe i thot: Me sa shoh un ti sje shtatzan! Jam jam i thot bjondja -ka nja 20 min.

Barcaleta seksi

Statistika orale: Hulumtimet e fundit tregojne pse meshkujt e pelqejne seksin oral:
5% e pelqejne ndjenjen
5% e pelqejne dominimin
90% e pelqejne heshtjen

Barcaleta seksi

Dentisti: Nje cift ne krevat. Ai e prek ke shpatullat dhe fillon ta preke.
– Mos, i thote ajo – neser do shkoj ne nje kontroll ke gjinekologu, dua te jem e fresket.
Kthehet ne anen tjeter ky. Pas 5 minutash i thote:
– Mos rastesisht do shkosh neser dhe ke dentisti?!

Barcaleta seksi

Rregullat e klases: Mesuesja vuri nje rregull te ri ne klase per te gjithe nxenesit. Kush do qe ne oren e mesimit te shkoje ne banjo duhet :-

1)Te ngrej nje gisht kur i vjen URINA!!!!
2)Te ngrej dy gishta kur i vjen M****
3)Te ngrejne tre gishta vajzat kur kane *****

Po funksiononte si’c e parashikonte, vetem kur pa Mirin qe kish ngrejtur GJYS GISHTI. Mesuesja u cudit dhe e pyet ate po ajo (GJYS GISHTI) cdo te thote?????????

Miri: – a me lejohet ta bej nje pordhe?

Barcaleta seksi

Bananet dhe murgeshat: shkojne 2 murgesha ke i dyqan me ble 2 banane.shitesja i thot se ka vetem 3 dhe ti merrinin te treja.mir thot kjo murgesha kte te treten ta morim me e honger.

 

 

Të etiketuara:,

20 mendime mbi “Barcaleta seksi

 1. emiljano Mars 7, 2012 te 9:03 am Reply

  te papara

  • Fation gjokja Nëntor 5, 2013 te 5:03 pm Reply

   Nje vajz ne shkoll te mesme dhe ishte mramje mature mamja e porosit vajzen se mos te kercej vajza i thot pse mos te kercej mamaja i thot te fluron zogu fillon mramja e matures nje djal i thot vajzes hajde te kercejm vajza i thot jo se me fluturon zogu djali i thote hajde te kercejm se zogut po ti guli ni gozhde e nuk te fluturon.

 2. Eli Maj 21, 2012 te 5:08 pm Reply

  Ishte nje vajze dhe nje djal ky djali i thot vajzes a te shkojme te pijme nje kafe manej te shkojme ne nje hotel.jo thote vajza po pse thote djali sepse jam nana jote mo budall.

 3. mira Qershor 20, 2012 te 10:40 pm Reply

  ca si shum banale, ndersa kjo e fundit nuk ka pik kuptimi

 4. lejleku Shtator 7, 2012 te 12:15 pm Reply

  kari npidh

 5. I paemër Janar 3, 2013 te 10:25 am Reply

  koti fare

 6. I paemër Maj 20, 2013 te 10:01 pm Reply

  Pirdhuni

 7. I paemër Maj 21, 2013 te 3:09 pm Reply

  idiote komplet.

 8. I paemër Tetor 16, 2013 te 11:28 pm Reply

  Sa pa lidhjeeeeee

 9. Enxhi Nëntor 9, 2013 te 7:20 am Reply

  Kot fare mo

 10. I paemër Prill 21, 2014 te 10:27 pm Reply

  na cate bythen

 11. I paemër Gusht 31, 2014 te 2:52 pm Reply

  Gjej 1 m tmir

 12. I paemër Tetor 9, 2014 te 1:46 pm Reply

  Shum fort vec vazhdoni me seksi me kar e picka

 13. I paemër Dhjetor 13, 2014 te 1:57 pm Reply

  vjen vajza ne shtepi me fiksime.Thoshte vetem nje fraze ” o ne p*th te semes”prinderit te shqetesuar e pyesin perse e perdorte shpesh kete fraze ajo ju pergjigj serish “o ne p*th te semes”prinderit vendosen ta shpiejne tek doktori dhe keshtu bene.. (doktor na eshte bere vajza me fiksime)…dok thot mos e vritni mendjen kam pas raste te tilla plot.e futi vajzen ne dhome dhe e pyet cte shqeteson . vajza: o ne p*th te semes dok:degjo mund te me shpjegosh se cte ka ndodhur qe perdor kete fraz vajza:doktor nuk ta shpjegoj dot dok:ateher e ma shpjego me vepra. vajza pranon V: isha njeher me te dashurin D:ok po bej rolin e te dashurit tend V: ok D: po pastaj V:pastaj me zhveshi dhe dok e zhvesh po me pas V: pastaj me puthi dhe D e puth D: po pastaj pyet vajzen V: pastaj beme sex ok tha D i extuar dhe ben sex D: po pastaj cfar ndodhi V :i dashuri me tha qe ishte me SIDE D:OOOOO NE P*TH TE SEMES CME BERE…..del vajza dhe dok nga dhoma dhe prinderit pyesin dok he re doktor cka vajza D:O NE P*TH TE SEMES prinderit pyesin vajzen cfar i bere moj doktorit V: hajde te ikim dhe ne “P*TH TE SEMES TE VEJE EDHE KY”

 14. Eni Mars 2, 2015 te 3:40 pm Reply

  Disa jane shume pa lidhje

 15. Eni Mars 2, 2015 te 3:41 pm Reply

  disa jane pa lidhje

 16. fier Mars 24, 2015 te 5:33 pm Reply

  Nje plak po kruante koken mbi kapele. kalon nje vajze dhe i thote pse kruan koken mbi kapele ,ithote xhaja poti kur k ruan bythen i heq breket

 17. Elda lala Maj 6, 2015 te 12:55 pm Reply

  disa barsaleta jane te bukura por disa te tjera jo

 18. C Qershor 6, 2015 te 1:34 pm Reply

  Kot

 19. Eli Maj 21, 2012 te 5:08 pm Reply

  Te lumte eli

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshojeni )

Figurë Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshojeni )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshojeni )

Google+ photo

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshojeni )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: