Vrasja ne demostraten e 21 janarit Tirane

Le ti plasin syte Saliut dhe gjithe pushtave te popullit, demokrateve sesi vriten njerez si qene rrugac, shikojeni:

Advertisements

Autor: GL Albania

S'kemi lindur per te qene perfekt, por per te qene me te mire se te tjeret.

Një mendim te “Vrasja ne demostraten e 21 janarit Tirane”

  1. Me kane pelqyer te gjitha postimet e tjera, pervec ketyre politike. Ata qe djegin dhe shkaterrojne pronat publike dhe private dhe institucionet, duhet jo vetem ti vrase si qen rruge, se ashtu jane ne fakt nga sjellja, po duhet ti djege me benzine!!! Maskarenjte qe duan lufte civile. Halle dhe probleme ka e gjithe bota, po sic mund ta dish edhe ti nga keto postimet, shumica e njerezve DESHTAKE ja faturojne cdo gje dhe cdo deshtim te tyre, shtetit, sistemit, papunesise etj. Ja kush eshte i zoti te gjeje pune ne web. A nuk eshte nje nga mijera mundesite? Po katunaret injorante dhe dele nga koka, vijne e shkaterrojne ca te gjejne para, djegin edhe makina, dhe sipas teje duhet ti leme te hyjne edhe ne institucione. kurren e kurres. Jua ka lujt zotin dhe shume mire jua ka bere!!!
    Pse sme ndodh gje mua qe nuk shkoj ne vijen e pare te “banditeve”?

    Pëlqejeni

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s