Si te mesosh magji

Bashkohu me mua ne FB ketu—-> Mbledhje lideresh

Ja nje numer i David Copperfield te cilin mund ta keni pare shpesh edhe ne Tv. Kete e vura thjesht per te treguar qe magjia nuk eshte dicka e mbinatyrshme por nje iluzion te cilin edhe ju mund ta praktikoni, sigurisht ne rrethanat e jetes se perditshme nuk do te performoni iluzione kaq te medha por do tju tregoj edhe disa te lehta.

Nje numer shume i mire me letra, eshte ne anglisht por mund ta kuptoni si behet vetem nga levizjet.

Dhe te tjera…

Advertisements

Autor: GL Albania

S'kemi lindur per te qene perfekt, por per te qene me te mire se te tjeret.

32 mendim te “Si te mesosh magji”

 1. Hi there, I found your site by the use of Google whilst searching for a similar
  subject, your website got here up, it seems good. I have bookmarked it in my google
  bookmarks.
  Hello there, just turned into alert to your weblog thru Google,
  and located that it is truly informative. I am going to be careful
  for brussels. I’ll appreciate in the event you proceed this in future. Numerous people might be benefited from your writing. Cheers!

  Pëlqejeni

 2. une deshiroj te jem nje magjistar i mir dhe ju lutem me ndihmoni te bhem nje magjistar une quhem samuel vorfi dhe jam ne klasen e 8 ikam 14medhjet vjeq shimmi

  Pëlqejeni

 3. une jam 4 vjeqar dhe a mund te bej magj nese mundem a mundeni te me tregoni e magjit si me kapak a jan te verteta po magjistart a jan te vertet po a po jo
  merrne numrin dhe me kontaktoni -2116

  Pëlqejeni

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s